Oferty pracy

Z-CA DYREKTORA DS. CERTYFIKACJI KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za przebieg procesów certyfikacji zgodności ZKP w zakresie Konstrukcji Stalowych.
  • Weryfikacja dokumentacji inspekcyjnej sporządzonej przez inspektorów.
  • Zwalniania dokumentacji z przeprowadzonych procesów inspekcyjnych Realizacja Polityki Spółki w kierowanym obszarze
  • Przeprowadzanie i dokumentowanie auditów wewnętrznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane branżowe)
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie konstrukcji stalowych lub ukończony kurs Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika lub kurs Nadzoru i kontroli robót spawalniczych (UDT)
  • Znajomość zasad działania Zakładowej Kontroli Produkcji
  • Znajomość norm serii PN-EN 1090
  • Mile widziana znajomość normy PN-EN ISO 17065
  • Mile widziana znajomość Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 305/2011
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy i dyspozycyjność
  • Sumienność, skrupulatność, dokładność
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod wpływem presji czasu
  • Wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia różnorodnych doświadczeń
  • Pracę w ambitnym i doświadczonym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie aplikacji na adres e-mailowy: sekretariat@akademiacert.pl