Oferty pracy

AUDITOR SERII NORM PN-EN ISO 3834

Miejsce pracy: Katowice

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane branżowe)
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe jako auditor wiodący w zakresie serii norm
  • PN-EN ISO 3834
  • Mile widziana znajomość normy PN-EN ISO 17065
  • Mile widziana znajomość Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 305/2011
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy i dyspozycyjność
  • Sumienność, skrupulatność, dokładność
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod wpływem presji czasu
  • Wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia różnorodnych doświadczeń
  • Pracę w ambitnym i doświadczonym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie aplikacji na adres e-mailowy: sekretariat@akademiacert.pl

Z-CA DYREKTORA DS. CERTYFIKACJI KONSTRUKCJI STALOWYCH

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za przebieg procesów certyfikacji zgodności ZKP w zakresie Konstrukcji Stalowych.
  • Weryfikacja dokumentacji inspekcyjnej sporządzonej przez inspektorów.
  • Zwalniania dokumentacji z przeprowadzonych procesów inspekcyjnych Realizacja Polityki Spółki w kierowanym obszarze
  • Przeprowadzanie i dokumentowanie auditów wewnętrznych

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie konstrukcji stalowych lub ukończony kurs Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika lub kurs Nadzoru i kontroli robót spawalniczych (UDT)
  • Znajomość zasad działania Zakładowej Kontroli Produkcji
  • Znajomość norm serii PN-EN 1090

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest Polska Akademia Jakości CERT Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ligockiej 103 bud. II adres e-mail: sekretariat@akademiacert.pl. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.
Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu rekrutacji, w której brałeś udział.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.