System Zarządzania Jakością Usług Edukacyjnych – ISO 29990

Czym jest ?

ISO 29990 jest systemem zarządzania jakością (QMS) na potrzeby kształcenia i szkolenia, który stawia na pierwszym miejscu, proces zdobywania wiedzy i  jego doskonalenie. Nowa międzynarodowa norma jest efektem pracy zespołu składającego się z pedagogów, auditorów, naukowców i praktyków z różnych krajów, i  skierowana jest do instytucji świadczących usługi edukacyjne, kadr dydaktycznych i osób uczących się oraz osób zainteresowanych branżą edukacji.

ISO 29990 wychodzi poza wymagania innych „popularnych” Systemów Zarządzania Jakością w  takich punktach jak, strategia i zarządzanie organizacją, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie komunikacją, monitorowanie i ewaluacja, w taki sposób, że system wg ISO 29990 w porównaniu z innymi systemami zarządzania, jest dużo lepiej dopasowany do specyficznych wymogów kształcenia i szkolenia.

Jakie daje korzyści?

  • Wzrost konkurencyjności na rynku usług edukacyjnych
  • Rozwój wewnętrznych zdolności organizacji do doskonalenia jakości swoich usług
  • Daje gwarancję jakości potwierdzoną certyfikatem

Jesteś zainteresowany współpracą?

Prosimy o kontakt na adres: sekretariat@akademiacert.pl lub pod numerem telefonu: 32 256 28 33. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.