O nas

POLSKA AKADEMIA JAKOŚCI CERT Sp. z o.o. jest jednostką certyfikującą systemy zarządzania. Firma istnieje na rynku od 2006 roku i została utworzona w odpowiedzi na potrzebę zaistnienia na rynku certyfikacji jednostki świadczącej usługi z zachowaniem wysokich standardów jakości. Mając stały kontakt z przedsiębiorcami, obserwujemy zmiany zachodzące na rynku, dlatego nasza oferta zawsze dostosowana jest do realiów polskiej gospodarki.
W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, prowadzimy intensywne działania, mające na celu rozszerzenie zakresu działalności o certyfikację:

  • – Systemu Zarządzania Energią (ISO 50001)
  • – Dobrej praktyki produkcyjnej (GMP)

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Katowicach. Szybki rozwój firmy oraz nawiązanie współpracy z auditorami działającymi w innych województwach, sprawił, że dziś prowadzimy procesy certyfikacji na terenie całej Polski.

Nasz zespół składa się z osób otwartych i pracowitych, a przede wszystkim z dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą z zakresu systemów zarządzania. Życzliwość i optymizm, która cechuje nasz zespół sprawia, że w każdej sytuacji znajdziemy wspólny język i rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące dla każdej ze stron.

Nasi klienci są dla nas ważni, a Wasze zaufanie najważniejsze i nie chcemy go zawieść. Z myślą o Was staramy się ciągle ulepszać i rozwijać.

Prowadzimy również szkolenia z zakresu systemów zarządzania dla pełnomocników oraz audytorów wewnętrznych. Organizowane przez naszą firmę szkolenia maja charakter „otwarty”.

Zapraszamy do współpracy,

Zespół Polskiej Akademii Jakości CERT Sp. z o.o.