Certyfikacja Wyrobów

Posiadamy akredytację PCA (Polskiego Centrum Akredytacji) dla działalności certyfikacyjnej w zakresie wskazanym w certyfikacie akredytacji nr AC 188.
Uzyskanie certyfikatu zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji wystawionego przez Polską Akademię Jakości Cert Sp. z o.o., bez względu na skalę Państwa działalności wpłynie pozytywnie na wizerunek Państwa Firmy jak również udowodni Państwa zaangażowanie w kwestie zapewnienia jakości świadczonych usług.
Proces inspekcji zewnętrznych jest narzędziem potwierdzającym w jakim stopniu wdrożona w Państwa organizacji Zakładowa Kontrola Produkcji jest skuteczna oraz zgodna z wymaganiami norm odniesienia. Tym samym inspekcje stanowią znaczący udział w doskonaleniu procesów w firmie, tak ważnych w dobie rosnącej stale konkurencyjności.
Certyfikacja może usprawnić całokształt działalności, zdobyć zaufanie klientów i tym samym poszerzając możliwości rynkowe.
W celu wysłania do nas zapytania ofertowego prosimy skorzystać z naszego formularza.
W przypadku potrzeby adaptacji wniosku do specyficznych potrzeb Państwa Firmy, prosimy o kontakt telefoniczny (032) 256 28 33 lub e-mailowy na adres: sekretariat@akademiacert.pl.